Софійка Булат, вихованка гуртка БДтаЮТ "Шкільна журналістика", Садківський ліцей, підготувала репортаж "Птахи в моєму саду". де провела спостереження за приходом весни та прилітом птахів у її весняний сад
Оповідання "Віщий сон" Булат Софії, вихованки гуртка "Шкільна журналістика" на базі Садківського ліцею, яке є продовженням оповідання "Погризені капці"
Репортаж вихованки гуртка будинку дитячої та юнацької творчості "Шкільна журналістика" на базі Садківського ліцею Булат Софії про участь у літературному конкурсі, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка в рамках районної літературної вітальні.
Репортаж вихованки гуртка будинку дитячої та юнацької творчості "Шкільна журналістика" на базі Садківського ліцею Булат Софії про участь у літературному конкурсі, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка в рамках районної літературної вітальні.
Випробування на ІІ етапі МАН - це перевірка здобутого не тільки учня, вихованця, але й наукового керівника. Наскільки правильно кожен з них розрахував свої сили. Спочатку у опрацюванні матеріалів для дослідження обраної теми, у проведенні експериментів, нарешті - у написанні науково-дослідницької роботи. Але не менш відповідальний етап - написання контрольної роботи. І тут можливе все: чи зможе вихованець справитись із своїми емоціями і чи зможе бути впевненим у правильності вирішення завдань контрольної роботи.Як би там не було, але треба рухатись вперед і не зупинятись на досягнутому!
До 34 обласного зльоту юних краєзнавців та активістів етнографічних музеїв при навчальних закладах гурток будинку дитячої та юнацької творчості "Юні музеєзнавці", який діє на базі Салівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, готувався з великим старанням, тому що вирішив поділитись своїми надбаннями у збиранні традицій та скарбів старовини у всіх запропонованих майстернях .Тому і оцінений членами журі найвищими балами.
Стартував перший етап МАН юних науковців Кременчуцького району.
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України було проведено 02.12.2016 р. — написання контрольних робіт, із 05.12. по 09.12.2016 р. — заочне оцінювання, 20 грудня 2016 року —захист науково-дослідницьких робіт.
Проблема розвитку обдарованості є одною з найактуальніших.У процесі пошуку талановитих дітей грає роль не тільки рівень успішності учня, а й досвід педагога.У ході семінару-практикуму наукових керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН "Основи наукових досліджень" 6 квітня 2016 р.у відділі освіти, сім'ї, молоді та спорту Кременчуцької районної ради було заслухано проведення діагностичного етапу практичним психологом Білецьківського НВК Бондаренко Н.В. із виявлення типів обдарованості та проведено психологічний тренінг "Обдарованість".Проаналізовано форми та методи роботи педагогів, щоб сформувати та поглибити здібності обдарованих дітей.
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"