Понеділок, 22.10.2018
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ДОСЛІДНО - ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ » матеріали

Пошук обдарованих

Пошук обдарованих- завдання не з легких, але під силу творчому педагогу.Всьому цьому сприяє співпраця учителів початкової ланки із вчителями-предметниками, думка батьків та діагностика практичного психолога за допомогою методики Векслера, особистісних методик та соціометрії, тестів: Стенфордського тесту досягнень, тесту творчих нахилівТорренса, особистісних характеристик-тести Айзенка, Личко, Люшера  та ін.

Під час семінару-практикуму наукових керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН "Основи наукових досліджень" 6 квітня 2016 р. методична робота була спрямована на вдосконалення форм, методів діяльності гуртків дослідницько-експериментального напряму, секцій наукового товариства учнів.Поділились досвідом роботи із застосування дослідницьких технологій у розвитку та формуванні пошуково-дослідницьких навичок та комунікативних умінь вихованців керівники гуртків дослідницько-експериментального напряму будинку дитячої та юнацької творчості на базі Білецьківського НВК Вальчук А.Р. та на базі Ялинцівського НВК Горпинко Н.О.

Робота семінару передбачала надбання не тільки теоретичних, але й практичних навичок: бесіда за "круглим столом" та участь у психологічному тренінгу "Обдарованість".Крім того, приділена увага основним вимогам до формулювання назви у науково-дослідницькій роботі та типовим помилкам у формулюванні теми наукового дослідження.

Сподіваємось на те, що напрацювання наукових керівників району будуть представлені у Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2016 році за дослідницько-експериментальним напрямом. 

Категорія: матеріали | Додав: ЛюбовГончар (14.04.2016)
Переглядів: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz