матеріали | Переглядів: 432 | Додав: tamara | Дата: 10.06.2014 | Коментарі (0)

матеріали | Переглядів: 439 | Додав: tamara | Дата: 10.06.2014 | Коментарі (0)

Участь гуртківців у проведенні досліджень-це здобуття практичних навичок, а представлення результатів ддослідницької роботи -це захист честі району на рівні області.

матеріали | Переглядів: 653 | Додав: ЛюбовГончар | Дата: 27.03.2014 | Коментарі (0)

матеріали | Переглядів: 563 | Додав: tamara | Дата: 29.12.2013 | Коментарі (2)

16 листопада для юних гуртківців з Білецьківського НВК відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування "Золота осінь". Змагання "за вибором" проводилися на кольорових картах для спортивного орієнтування масштабу 1:10000. Місцевість - сосновий ліс зі складним мікрорельєфом. Переможців і призерів чекали грамоти. Змагання - змаганнями, але заслуженою винагородою стали печена картопля і чай.
матеріали | Переглядів: 454 | Додав: tamara | Дата: 17.11.2013 | Коментарі (1)

30 жовтня 2013 року на базі Білецьківського НВК проходили відкриті змагання ПОЦТКУМ "Кременчуцький варіант", започатковані 7 року тому будинком дитячої та юнацької творчості, в цьому році ініційовані обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді для юних туристів кременчуцького регіону. Але на змагання прибули і досвідчені  туристи з Полтави. Учасниками були також команди Семенівського району та м. Комсомольська, гуртків ПОЦТКУМ, що працюють в м.Кременчуці. Всього на старт вийшло 7 команд середньої вікової групи, в т.ч. і команда будинку дитячої та юнацької творчості, яка виборола ІІ місце у загальному заліку, рівно виступивши і в особисо-командних, і в командних змагаганнях ( ІІ місця).

В особистому заліку ІІ місце посіла Возна Поліна, ІІІ - Голубенко Руслан. Господарі поступилися перемогою досвідченій команді ПОЦТКУМ, неодноразовій учасниці багатьої Всеукраїнських змагань.

матеріали | Переглядів: 562 | Додав: tamara | Дата: 31.10.2013 | Коментарі (1)

27 вересня на спортивному майданчику Білецьківського НВК відбулися змагання з нагоди Дня туризму України та  Всесвітнього Дня туризму. В змаганнях взяли участь учні НВК та вихованці туристських гуртків БДтаЮТ, що працюють при Білецьківському НВК, а також вихованці ПОЦТКУМ при навчальних закладах м.Кременчука (ЗОШ №26)

матеріали | Переглядів: 442 | Додав: tamara | Дата: 27.09.2013 | Коментарі (1)

матеріали | Переглядів: 453 | Додав: tamara | Дата: 03.07.2013 | Коментарі (1)

матеріали | Переглядів: 485 | Додав: tamara | Дата: 03.07.2013 | Коментарі (1)