Неділя, 22.09.2019
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ДОСЛІДНО - ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ » матеріали

Бути успішним!

З кожним роком число учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнів-членів МАН України Полтавського територіального відділення МАН України збільшується. За словами Президента Полтавського територіального відділення МАН України  Онищенка В. у 2013/2014 навчальному році взяло участь 798 учнів та вихованців, з них 71 учасник посів І місце, 132-ІІ місце, 188-ІІІ місце. Найкращі командні місця зайняли: ІІІ місце-команда з міста Лубен(28 призових місць), ІІ місце-команда з міста Кременчук (81-призове місце, 16 перших місць), І місце- команда з міста Полтави (83 призових місця, 17 перших місць). Зазначив, що необхідно покращити загальнодержавне місце, адже воно-7.І підсумував : «Участь у ІІ етапі-достатньо високий рівень».

Горбаньова С.В., заступник директора Департаменту освіти і науки, підкреслила : «Ви обов’язково будете успішними в житті». Побажала подальших перемог учасникам ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту учнів-членів МАН України.

Директори центрів науково-технічної творчості(Дуброва В.І.), еколого-натуралістичного центру(Бедніна В.Г.) , центру туризму і краєзнавства (Комісар С.В.) відмічали позитивну роботу наукових товариств , рівень написання контрольних робіт та наукового захисту. Приємно було чути про рівень вихованців нашого району та наполегливість у дослідженні обраних проблем для дослідження.

У ІІ( обласному) етапі  від нашого району брало участь 2 учнів загальноосвітніх шкіл та 9 вихованців гуртків  будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцького районного наукового товариства учнів «Мала академія наук», І місце у відділенні історії, секції всесвітня історія посіла вихованка гуртка будинку дитячої та юнацької творчості «Істориків-дослідників», учениця 10 класу Максимівського НВК Пасішник Катерина , представлятиме Полтавщину і на ІІІ Всеукраїнському етапі . ЇЇ науковий керівник -Пилипенко Вадим Валерійович. У науково-дослідницькій роботі-це його перша перемога, крім того він одержав грамоту Департаменту освіти і науки Полтавської обласної адміністрації за ІІІ місце в ІІ(обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних керівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2013» за краєзнавчим профілем.Ткаченко Ігор, вихованець гуртка будинку дитячої та юнацької творчості «Юний біолог», учень 11 класу Піщанської гімназії у відділенні хімії та біології, секції біології, підсекції валеології теж зайняв І місце, візьме участь у ІІІ (Всеукраїнському етапі).Його керівник- Ткаченко Юлія Михайлівна, вона стабільно працює над залученням учнів до науково-дослідницької роботи та над вибором тем для  дослідження. Валеологія- це кроки, здійснені разом з вихованцями до залучення їх до боротьби за здоровий спосіб життя.

Комісар С.В. підкреслював, що Лебідь Марія, науковий керівник Вальчук Антоніна Романівна, керівник гуртка будинку дитячої та юнацької творчості «Юний еколог» вже три роки працює над даною проблемою для дослідження. Досліджує проблеми, пов’язані з екологією. Учениця зайняла ІІІ місце .  

Горейко Даніела, вихованка гуртка будинку дитячої та юнацької творчості «Юний історик», учениця 10класу Максимівського НВК, науковий керівник Пилипенко Наталя Федорівна, посіла ІІ місце.У контрольній роботі, виконуючи завдання ІІІ рівня, необхідно було уявити себе  учасником делегації Української Центральної ради в Петрограді в травні 1917 року  та написати звіт про цю історичну подію. Вихованка показала навички аналізу політичних подій  та соціальних, наприклад, виступити на урочистостях, присвячених вшануванню діячів української культури ІІ половини ХІХ ст., підготувавши текст короткої промови на честь М.В.Лисенка.

Беркела Поліна, вихованка гуртка будинку дитячої та юнацької творчості «Юні хіміки-дослідники», учениця 9 класу Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ст., науковий керівник Беркела Олена Вікторівна, зайняла ІІІ місце. Досягненню цього результату сприяла і участь у обласному конкурсі «Здорове життя-основа буття», де вона виборола  теж ІІІ місце.

До перемоги впевнено йшла і учениця  11 класу Салівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Туз Яна, одержавши за заочну перевірку в ІІ етапі 19 балів, за захист наукової роботи з проблеми «Мовні особливості сучасної телевізійної реклами»-40 балів, але за контрольну роботу -15, 7 бали. Значить необхідно було посилити свою увагу у повторенні визначень з теорії літератури, біографічних даних з життя письменників, відомостей про літературні угрупування.

Всіх учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу  учнів-членів МАН України Полтавського територіального відділення МАН України  запрошували до вступу у полтавські вузи.

 

Категорія: матеріали | Додав: ЛюбовГончар (20.02.2014)
Переглядів: 454 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 ЛюбовГончар  
Юні науковці! Не зупиняйтесь на досягнутому!Випробовуйте себе у вирішенні цікавих проблем!

2 Polly_UA  
Молодці! Так Тримати!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz