Субота, 17.08.2019
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ТЕХНІКО - ЕСТЕТИЧНИЙ » матеріали

Звіти гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв
Звіт про роботу гуртка «Образотворчого мистецтва» У 2014 -2015 навчальному році. Керівник: Корецька О. С. Гурток «Образотворче мистецтво» розпочав свою роботу 1.09.2014р. Гурток відвідують 15 дітей віком від 6 до 9 років. Усі заняття проводилися згідно з календарним планом. Метою гуртка було ознайомлення з поняттями та знаннями, які стосуються образотворчого мистецтва. Оволодіння навичками живопису, графіки, конструювання, скульптури, декоративного мистецтва. На гуртку діти навчалися відомостям про різні форми живопису та вмінню розрізняти їх, вивчили історію виникнення та розвитку живопису як виду декоративно-ужиткового мистецтва; познайомилися з матеріали та їхніми властивостями; Були виконані малюнки «Клітчаста хустинка», «Чорне і біле», «Матрьошка». Виконані композиції « Царівна - жаба», « Кіт- муркіт», « Хитра лисичка». Було проведенно екскурсії на пришкільне подвір’я. Декілька уроків відбулися на природі «Малювання живої природи з натури». Вихованці гуртка показали себе вмілими, здібними, охайними, відповідальними,старанними дітьми. На заняттях була організована взаємодопомога. Протягом навчального року діти взяли участь у виставці, присвяченій дню образотворчого мистецтва , яка відбулася при Білецьківському НВК. На підсумковому занятті були обговорені успіхи учнів. Звіт про роботу гуртка «Умілі руки» у 2014 -2015 навчальному році. Керівник: Корецька О. С. Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки» розпочав свою роботу 01.09.2014р. Гурток відвідують 19 дітей віком від 10 до 13років. Усі заняття проводилися згідно з календарним планом. Метою гуртка було виховувати інтерес і любов до ручної творчості, залучати дітей в активну творчу діяльність, сформувати навички та вміння роботи з матеріалами різного походження; навчити виготовляти вироби з різних матеріалів. На гуртку декоративно-прикладного мистецтва гуртківці виготовляли різноманітні вироби своїми руками. Це виготовлення квітів з різного матеріалу, виготовлення виробів з лози, новорічні прикраси, виготовляли м’які іграшки та прикраси. Ознайомилися з різновидами народної вишивки та навчались виготовляти серветку своїми руками. Вихованці гуртка показали себе вмілими, здібними, охайними, відповідальними,старанними дітьми. На заняттях була організована допомога сильних дітей слабшим. Протягом навчального року діти брали активну участь у виготовленні виробів для різноманітних виставок та конкурсів: «Великодня писанка» «Веселкові береги Дніпра», «Святого Миколая - 2014» Вихованці взяли участь у шкільних святах, прикрашали приміщення до свята 8 березня, виготовляли вироби до дня осені. Діти, які брали активну участь у виготовлені виробів та показали гарний результат, були нагородженні грамотами та дипломами за призові місця у конкурсах.
Категорія: матеріали | Додав: nina (08.06.2015)
Переглядів: 1492 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz