Субота, 17.08.2019
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ДОСЛІДНО - ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ » матеріали

Звіт гуртка БД та ЮТ "Юний історик"(Пилипенко Н.Ф. ) на базі Максимівського НВК

Звіт

про роботу гуртка «Юний історик»

будинку дитячої та юнацької творчості

Кременчуцького району на базі

Максимівського навчально-виховного комплексу

Керівник гуртка: Пилипенко Наталя Федорівна

Протягом навчального року в рамках гуртка «Юний історик» було проведено 114 годин занять теоретичного і практичного характеру. Дані заняття проходили відповідно до календарно-тематичних циклів, що були складені, виходячи із графіку роботи Малої академії наук.

Цикл занять: «Державна та обрядова символіка». Під час даного циклу учні готували індивідуальні проекти, присвячені державній та регіональній та обрядовій символіці. (Гімн, герб, прапор України. Символи рідного краю. Обрядова символіка: хліб, рушник, калина. Символіка хреста, писанки, кольорів, рослин, тварин, квітів).

Цикл занять: «Народознавство. Основні етнографічні зони України». Під час якого вихованці теоретично розглянули народознавство як науку, чисельність і географічне розміщення українців, історико-географічне районування України, етнографічні групи українського народу, цикли календарних свят: родинно-побутові традиції, свята, обряди. Народні ігри. Провели широку практичну роботу: вивчали та проводили  народні обряди, ігри. Взяли участь у конференції «Пізнання минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації».

Цикл занять: «Моя родина». Вихованці проводили теоретичний аналіз термінів: «народ», «рід», «родина», «сім′я». Обговорювали традиційні родинні стосунки в Україні, особливості українського родинного менталітету, родинні свята і обряди. Під час практичних занять складали родинне дерево.

Цикли занять: «Моя родина», «Історія вітчизняного державотворення у контексті регіональної історії», «Різдвяні свята», «Максимівчани у локальних конфліктах ХХ-поч. ХХІ століть», «Дитинство із свистом куль за вікном», «70 років без війни» у рамках яких були проведені теоретичні та практичні заняття даної тематики та підготовлена учнівська робота МАН.

Вихованка гуртка Горейко Даніела з роботою на тему: ″Вплив Першої світової війни на розвиток освіти Полтавщини (1914-1917 роки)″ посіла ІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту учнівських робіт МАН.

Таким чином, план роботи гуртка «Юний історик» на 2014-2015 навчальний рік був виконаний у повному обсязі, вихованці взяли участь у практичних та теоретичних заняттях та гідно представили Кременчуцький районний БД та ЮТ на районних та обласних заходах. 

Категорія: матеріали | Додав: ЛюбовГончар (02.06.2015)
Переглядів: 423 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz