П`ятниця, 19.04.2024
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ДОСЛІДНО - ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ » матеріали

Випробування на ІІ етапі МАН

Випробування на ІІ етапі МАН

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017/2018 навчальному році виявився для його 10 учасників ще одним випробуванням на перевірку знань, умінь та навичок. Адже мали право змагатись та захищати Кременчуцький район у ІІ етапі переможці І районного етапу. Хоча досить високо були оцінені журі обласного етапу в заочному оцінюванні науково-дослідницькі роботи учнів району, із завданнями контрольної роботи не всі справились, не всі підтвердили свої знання. Але оптимізм і впевненість вихованців у актуальності проведених досліджень був присутній під час захисту науково-дослідницьких робіт .

Отже, переможцями стали троє учасників: перше місце : Мулявка Єва Романівна, учениця10 класу Білецьківського НВК Кременчуцька районна рада , вихованка гуртка «Юні охоронці природи» БДтаЮТ, секція: охорона довкілля та раціональне природокористування (науковий керівник Вальчук А.Р.); два других : Довгань Вікторія В’ячеславівна, учениця10 класу Максимівського НВК, Недогарківська сільська рада, секція: філософія (науковий керівник ПилипенкоВ.В.) та Ралко Іван Іванович,учень 11 класу Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пришибська сільська рада, секція гідрологія (науковий керівник Савута Ж.В.).

Наукові керівники радіють за своїх вихованців, тому вони разом плідно працювали, ставили перед собою мету, розраховану на перспективу : оздоровлення пересохлого озера, обґрунтування особливостей розвитку і функціонування шкільного краєзнавчого музею, проведенням аналізу статистичної інформації, харчових добавок, провели спробу аналізу жанру фентезі, вивчення легенд рідного краю, визначенням особливостей сучасного місцевого самоврядування як децентралізаційної складової публічного управління та інше.

Кожен із учасників задумався над тим, які навички та вміння необхідно виробити в себе для досягнення якісного результату. А науковий керівник та методист, які невтомно працюють над досягненням вершин своїми вихованцями, ставлять перед собою нові завдання в плані вивчення нової літератури, проведення нових експериментів. Але головного всі вони досягають, тому що їх вихованці, працюючи над науково-дослідницькими роботами, виробляють в собі нові цінності. Ті, що піднімуть Україну, зроблять її конкурентоспроможною, а в недалекому майбутньому — економічно процвітаючою.

 

Категорія: матеріали | Додав: tamara (18.02.2018) | Автор: Гончар Любов
Переглядів: 488 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz