Субота, 20.04.2024
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ДОСЛІДНО - ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ » матеріали

Окрилені

Окрилені

Випробування в житті кожної людини пов’язане завжди із перевіркою здобутого. Для одних, юних науковців, — це втілення задумів, мрій. Для інших — здійснення перших кроків у вирішенні обраної проблеми для дослідження, яка виникла під час навчання на уроці чи на занятті гуртка будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради, обраного за інтересом. Адже перші кроки — це найважче.

Взялись за дослідження, тому що вже здобули багато навичок та вмінь. Такі навички вони одержували в секціях шкільних наукових товариств та гуртках дослідницько-експериментального напряму позашкільного закладу. Завдання обрали не із легких, актуальні для сьогодення: здійснити гідрологічні дослідження висохлого озера Мочинське південної околиці села Білецьківка Кременчуцького району та знайти шляхи відновлення джерел, що живили озеро; проаналізувати тематику авторських колонок у тижневику «Країна» та їх вплив на читачів; з’ясувати питання самотності за допомогою творчості Паоло Коельйо; дати оцінку подіям Другої світової війни шляхом встановлення нових імен односельців, воїнів-визволителів, із села Ялинці; порівняти витрати пального при використанні твердопаливного котла і котла на природному газі; встановити залежність між групою крові та темпераментом; з’ясувати особливості впливу  екологічних чинників  на організм страусів в умовах помірного клімату Кременчуччини та інші.

Скільки довелось перечитати літератури, використати архівних джерел, поспілкуватись із односельцями не тільки за допомогою анкетування, а й на створеному блозі, відвідати музеїв, взяти участь в проведенні експериментів, проконсультуватись у науковців вишів, наукових співробітників краєзнавчих музеїв, апробувати матеріал на обласних заходах — все це кроки до здійснення мети. Мета в цьому віці досить благородна: разом із своїм науковим керівником зробити особистий внесок у розпочате дослідження.

Адже народна мудрість говорить: «Хто не працює — той не їсть», «Яке коріння — таке й насіння», «Життя прожити — не поле перейти».

Отже, щоб віднайти скарби для добробуту свого народу та держави, необхідно вчитись та окрилено працювати.

Успіхів у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році !

 

 

Категорія: матеріали | Додав: ЛюбовГончар (05.02.2016)
Переглядів: 542 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz