Субота, 04.05.2024
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ДОСЛІДНО - ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ » матеріали

МАН
 

22 грудня 2013 року в районі було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

У конкурсі-захисті взяли участь 36 юних дослідників ( із них - 14   вихованців будинку дитячої та юнацької творчості, 22 учнів загальноосвітніх навчальних закладів).

У відділення математики подано 4 роботи (секція: математика -3; секція: прикладна математика та математичне моделювання -1); у відділення комп’ютерних наук -3(секція: інформатика та обчислювальна техніка -3); у відділення фізики та астрономії - 2 (секція: фізика (підсекція: експериментальна фізика -1; секція: фізика (підсекція теоретична фізика - 1); у відділення хімії та біології - 4 (секція: біологія (підсекція: біологія  людини - 1);секція: психологія-1); секція хімія - 2); у відділення екології та аграрних наук - 4 (секція: аграрні науки (підсекція: агрономія -1); секція: екологія - 2; секція: охорона довкілля та раціональне природокористування - 1); у відділення економіки-2 (секція: економіка –2); у відділення історії - 5 (секція: історичне краєзнавство -3; секція: всесвітня історія-1; секція: етнологія - 1); у відділення філософії та суспільствознавства-2 (секція: правознавство - 2; )у відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства - 7 (секція: українська література -4; секція: українське народне мистецтво- 1; секція: мистецтвознавство -2); у відділення мовознавства-3 (секція: українська мова -3).

Найактивнішими  у організації та підготовці наукових досліджень були учні та вихованці із Омельницького НВК (6 робіт) та Піщанської гімназії (6 робіт), Максимівського НВК (5 робіт), Садківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (4роботи), Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (3 роботи), Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів( 3 роботи).

 За підсумками журі переможцями І етапу визнано 15 науково - дослідницьких робіт (вихованців гуртків БДтаЮТ-10 , учнів загальноосвітніх навчальних закладів -5)  із Піщанської гімназії (5), Максимівського (3), Омельницького (3), Білецьківського  НВК (1), Вільнотерешківської (1), Недогарківської (1), Салівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів (1).

Ефективну допомогу юним науковцям надали наукові консультанти: викладачі Полтавського технічного університету ім. Ю.Кондратюка, Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського.

У науково-дослідницьких роботах учасники конкурсу розкривали теми, пов’язані  з історією, мистецтвом рідного краю, пропонували шляхи  у боротьбі за здоровий спосіб життя, культуру мовлення, формування духовного світу нації, розвивали інтелектуальні, практичні, критичні навички, творче мислення.

Категорія: матеріали | Додав: tamara (22.12.2013)
Переглядів: 535 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
1 ніна  
0
Радію, що в нашому Кременчуцькому районі живуть талановиті розумні діти. Дай, Боже, юним науковцям легкого захисту у Полтаві.

2 ЛюбовГончар  
0
Щиро бажаю успіхів на ІІ етапі ! Так тримати!

3 tamara  
0
Удачі в обласному етапі!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz