Субота, 17.08.2019
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ДОСЛІДНО - ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ » матеріали

Cтартував перший етап Малої академії наук юних науковців Кременчуцького району

Стартував перший етап МАН юних науковців Кременчуцького району.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України було проведено 02.12.2016 р. — написання контрольних робіт, із 05.12. по 09.12.2016 р. — заочне оцінювання,  20 грудня 2016 року —захист науково-дослідницьких робіт.

У конкурсі-захисті взяли участь 23 юних дослідників ( із них - 7   вихованців будинку дитячої та юнацької творчості, 16 учнів  загальноосвітніх навчальних закладів, із них учнів 7— 8 класів — 3 учні).

У відділення математики подано 3 роботи (секція: прикладна математика  —2; секція: математика —1); у відділення фізики та астрономії —1(секція: експериментальна фізика — 1); у відділення економіки — 1(секція: макроекономіка та мікроекономіка — 1); у відділення хімії та біології — 6 (секція: біологія людини — 1; секція: психологія — 1; секція: валеологія — 1; секція: медицина —2; секція: зоологія, ботаніка—1); у відділення екології та аграрних наук  —3 (секція: ветеринарія та зоотехнія — 1; секція: екологія —1; секція: агрономія — 1); у відділення наук про Землю — 1(секція: географія та ландшафтознавство — 1); у відділення історії  —  2(секція: всесвітня історія — 1; секція: історія України — 1); у відділення філософії та суспільствознавства —1(секція: філософія — 1); у відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства —4 (секція: українська література — 1; секція: зарубіжна література —2; секція: українське народне мистецтво — 1); у відділення мовознавства —1(секція: українська мова —1).

На підставі висновків журі І етапу визнано 11 переможців (11 — перше), із них —  вихованців гуртків БДтаЮТ — 4, учнів загальноосвітніх навчальних закладів —7 (із Білецьківського —(1), Максимівського НВК (2), Кам’янопотоківської (1), Недогарківської (1),   Піщанської гімназії (3), Потоківської (1), Садківської — (1), Салівської ЗОШ І-ІІІ ст. (1).

          Активно користувались консультаціями викладачів Полтавського технічного університету ім. Ю.Кондратюка, Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, Дніпропетровського національного гірничого університету  3 наукових керівників.

У науково-дослідницьких роботах учасники конкурсу висвітлювали теми, актуальні  для сьогодення, пов’язані з філософським осмисленням історичної пам’яті особистості у романі Р.Бредбері «Кульбабове вино», розкриттям  філософії буття у творчості поетеси рідного краю Тамари Голобородько,    екологією рідного краю, з профілактикою гострих інфекцій верхніх дихальних шляхів у дітей та підлітків, з агротехнікою вирощування картоплі в умовах району, з використанням регіональних пряних рослин у харчуванні та профілактиці хвороб, визначали рівень кібербулінгу в учнівському колективі, біорізноманітність ландшафтного заказника «Гора Пивиха», розглядали українську вишиванку в контексті сучасної моди, давали рекомендації у виборі життєвих цінностей, пошуку сенсу буття, розвивали інтелектуальні, практичні навички, удосконалювали критичне, наукове мислення.

Не на належному рівні організована робота наукових товариств учнів через непунктуальність у поданні документації у Малокохнівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

Виявили слабку активність у залученні учнів до пошуково-дослідницької роботи  наукові товариства таких загальноосвітніх навчальних закладів: Зарудянської І-ІІІ ступенів, Чечелевської ЗОШ І-ІІ ступенів, Ялинцівського НВК.

Категорія: матеріали | Додав: tamara (22.12.2016)
Переглядів: 112 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz