П`ятниця, 19.04.2024
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ТЕХНІКО - ЕСТЕТИЧНИЙ » матеріали

Звіт гуртка "Оригамі"на базі Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Одним із важливих завдань позашкільної освіти є створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, задоволення додаткових освітніх потреб. Запропонована програма з оригамі розрахована на задоволення потреб особистості в набутті нових технічних, математичних та технологічних знань, умінь, навичок. Особливу актуальність набуває навчання елементів геометрії в початкових класах. Від успіху її вирішення не тільки успіх підготовки молодших школярів до вивчення систематичного курсу геометрії, а й підвищення рівня їхніх математичних знань у цілому. В опануванні геометричного матеріалу багато спільного з художнім сприйняттям світу, оскільки велике значення в геометрії має розвиток образного мислення. Мистецтво оригамі має значні можливості у цьому контексті. Головна мета програми – розвиток творчих здібностей учнів шляхом навчання мистецтва оригамі. У процесі навчання вирішуються наступні завдання: - закріплення та розширення знань, отриманих на уроках математики, малювання; - формування вмінь оперувати знаково-символічними засобами, які використовують для побудови інструкційних схем виробів; - набуття знань про культури різних народів, зокрема, японську культуру; - розвиток мислення учнів ( операційні порівняння, аналізу, узагальнення); - розвиток творчого мислення; - естетичне виховання молодших школярів. Існують певні особливості методики навчання, а саме: на початку вивчення кожного розділу проводиться загальне знайомство з моделями, які можуть бути отримані в результаті його освоєння; знайомство з теоретичними положеннями, які необхідні при роботі; відпрацювання матеріалів із книг і математичних журналів; знайомство з матеріалами та інструментами які необхідні для виконання моделей і креслень; забезпечення схемами або іншим роздатковим матеріалом; пояснення і показ основних прийомів роботи. Питання об’єктивної оцінки результатів занять оригамі не перший рік привертає професійну увагу психологів і педагогів. Метою занять оригамі є не складання великої кількості різноманітних фігурок, а розвиток у дітей певних здібностей і навичок, а саме: - здійснювати послідовні дії; - контролювати тонкі рухи рук і пальців; - оперувати в уяві об’ємними предметами; - читати креслення, за якими складаються моделі. Крім того, заняття оригамі знайомить учнів на практиці з основними геометричними поняттями; сприяє набуттю перших навичок креслення; стимулює розвиток пам’яті; вчить концентрувати увагу; розвиває творчі здібності та дослідницькі вміння. Брали участь у таких конкурсах: «Вернісаж талантів» (Каблукова М., Івахненко Я.) та «Великодній кошик» (Прохор К.,Каблукова М.). Зробили виставку своїх робіт в школі на батьківських зборах. Керівник гуртка Ходор Юлія Іванівна
Категорія: матеріали | Додав: nina (01.07.2016)
Переглядів: 615 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz