Субота, 17.08.2019
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ХУДОЖНЬО - ЕСТЕТИЧНИЙ » матеріали

Звіт гуртка сучасного танцю при Недогарківській ЗОШ І-ІІІ ступенів
За період роботи були виконані всі поставлені завдання та умови, які зазначені в програмі з хореографії для початкового рівня навчання. Метою роботи є формування особистості засобами сучасного танцю. Пізнавальні, практичні, творчі засоби. Ознайомлення з поняттями та знаннями, які стосуються сучасного танцю як одного з видів хореографічного мистецтва, забезпечує пізнавальні засоби. Практичні засоби сприяють оволодінню навичками сучасного танцю. Творчі забезпечують формування творчих здібностей вихованців у процесі оволодіння хореографічним мистецтвом, розвиток естетичних почуттів, смаків, емоційно-почуттєвої сфери. Головним напрямом роботи гуртка сучасного танцю є ознайомлення і оволодіння вихованцями основами танцювального мистецтва різноманітних стилів: диско, брейк, хіп-хоп, модерн, джаз-танець, контемпорарі, вільна пластика. Основною профілюючою дисципліною в роботі гуртка є вивчення класичного танцю, яке проводиться протягом навчання. Заняття з хореографії розвивають у вихованців техніку виконання танцю, координацію рухів, силу, витривалість, сприяють гармонійному фізичному і естетичному розвитку. Під час занять я ознайомила дітей з таким видом мистецтва як сучасна хореографія та надала необхідні знання. Заняття проходили за такою схемою: вивчення позицій рук і ніг, положення корпусу; розігрів біля станка та на середині зали, різноманітні вправи для виворотності та гнучкості (на гімнастиці), силові вправи. Потім проводилися різноманітні комбінації та окремі елементи з сучасного, народного танцю, різновиди стрибків, обертів, акробатичних та гімнастичних вправ такі, як: «місток»(великий та маленький), «жабка», «кошик», «метелик», «дощечка», стійка на руках, колесо. Протягом навчального року були вивчені танцювальні композиції «Ладошка», «Тучка», «Робот», «Вітальня». Брали участь у святкових концертах до свята 8 –го Березня, Дня захисту дітей, а також брали участь у районному фестивалі для дітей та підлітків «Веселкові береги Дніпра». На відкритому занятті були присутні батьки всіх учасників колективу, директор Недогарківської школи Дон В.Я., завідуюча сільським клубом Мороз Л.І. Сподіваємося на плідну роботу у наступному навчальному році. Керівник гуртка Матірна Наталія Олександрівна
Категорія: матеріали | Додав: nina (23.06.2016)
Переглядів: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz