Субота, 17.08.2019
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ГУМАНІТАРНИЙ » матеріали

Звіт гуртка «Шкільна журналістика» БДтаЮТ на базі Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Заняття журналістикою покликане вирішувати одне з головних завдань виховання – формування соціально активної особи. Для цього планувалась організація творчої діяльності цікавої за змістом, привабливої для підлітків, такої, що враховує їхні здібності і захоплення. Було створено умови для оптимальної соціальної та творчої самореалізації особистості, інтелектуального самовдосконалення. Протягом року разом із вихованцями працювали над формуванням медіа культури у профільній орієнтації учнів та стимулювали їхню активність у пошуках професії. Навчальна та виховна майстерності, основи роботи в Microsoft Office Publisher, а зокрема створення у програмі макету шкільного видання, створювали журналістські матеріали різних жанрів, аналізували їх і навчилися виокремлювати з-поміж інших. Активно працювали над формуванням навичок колективної діяльності та діалогового спілкування, сучасного світосприйняття, активної життєвої позиції, толерантності, культури міжнаціонального спілкування у багатонаціональному соціумі. У більшості вихованців вдалося пробудити інтерес до преси та сформувати свідоме ставлення до журналістики як виду суспільної діяльності, вихованці помітно більше стали цікавитися повідомленнями різних ЗМІ, охоче їх обговорювати й аналізували.Група 15 чоловік, вік 13-16 років, 1-й рік навчання. Загалом контингент збережено. Деякі учні відсіялись через те, що вирішили відвідувати гурток іншого профілю. Чого навчилися вихованці, яких умінь і навичок набули? Вихованці навчилися працювати над створенням макету газети, створювати журналістські матеріали різних жанрів, аналізувати їх, редагувати. Брали інтерв’ю у вчителів школи і району на свято День учителя, написали статтю. Екскурсія в редакцію газети «Громадська думка». Екскурсія на міське телебачення «Гок-ТВ». Відвідали заняття гуртка «Оригамі» - «Оригамі. Виготовлення виробу «Осінній букет». (Керівник Ходор Ю.І.). Участь у всіх шкільних і по можливості районних заходах, висвітлення в газеті і на сайті школи, дописували в «Перемогу». Творчі досягнення гуртківців: випущено 4 номери газети «Шкільний вісник», буклет «Шкільна журналістика», стіннівки до пам’ятних дат, організовували виставки, брали участь у благодійних акціях. Вихованка Рак К. написала і захистила наукову роботу «Авторські колонки журналу «Країна» (І-ше місце районний конкурс-захист учнів-членів МАН), «Шкільний вісник» - лауреат ХІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа (м. Миколаїв).
Категорія: матеріали | Додав: nina (01.07.2016)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz