Третього квітня відбулися відбіркові конкурси фестивалю мистецтв для дітей та підлітків "Веселкові береги Дніпра", присвяченого 70-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні. У відбіркових конкурсах зяли участь 332 дитини. За результатами протоколів журі маємо такі результати:
Хореографічний жанр: 6-9 років
І місце - хореографічний колектив "Перлина" Кривушівського СБК;
ІІ місце - танцювальний гурток "Азбука" БДтаЮТ при Майбородівській ЗОШ І-ІІ ступенів;
ІІІ місце - хореографічний гурток сучасного танцю "Карамельки " БДтаЮТ при Омельницькому НВК;
10-12 років
І місце - естрадно-танцювальний колектив "Фієста" Піщанського ЦКіД та Роменко Софія з Кривушівського НВК; ІІ місце - хореографічний гурток сучасного танцю БДтаЮТ при Ялинцівському НВК;
13-15 років
І місце - хореографічний гурток сучасного танцю "Веселинки" БДтаЮТ при Омельницькому НВК та
Явтушенко Аліна з Білецьківського НВК;
ІІ місце - хореографічний колектив "Родзинка" Потоківського ЦКіД;
Оригінальний жанр
І місце - циркова студія "Арлекін" Піщанського ЦКіД;
Театральне мистецтво - місця не визначалися;
Образотворче мистецтво
10-12 років
І місце - Костенко Лілія з Червонознамянського НВК;
ІІ місце - Яременко Інна з Піщанської гімназії;
ІІІ місце - Малашта Олександра з Червонознамянського НВК та Глущенко Аліна з Піщанської гімназії;
13-15 років
І місце - Посторонка Валерія з Рокитненської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ємець Ольга з Кременчуцького ліцею №30;
ІІ місце - Чередничок Валерія та Яременко Інна з Піщанської гімназії;
ІІІ місце - Харченко Тетяна з Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
16-18 років
І місце - Волочай-Крупа Дарина з Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Русова Оксана з Потоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Інструментальний жанр
І місце - Чорнява Анастасія з Максимівського НВК;
ІІ місце Яцков Дмитро з Недогарківського СБК;
ІІІ місце - Оченаш Аліса з Камянопотоківського ЦКіД;
Декоративно-ужиткове мистецтво
6-9 років
І місце Глушко Олександра (гурток БДтаЮТ при Максимівському НВК);
ІІ місце Гапон Олександра (гурток БДтаЮТ при Салівській ЗОШ І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Кабанець Віталій з Недогарківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
10-12 років
І місце - Костенко Лілія (гурток БДтаЮТ при Червонознамянському НВК);
ІІ місце - Шепета Катерина (гурток БДтаЮТ при Максимівському НВК);
ІІІ місце - Бурбига Яна (гурток БДтаЮТ при Білецьківському НВК);
13-15 років -
І місце - Бізенкова Олена (гурток БДтаЮТ при Чечелевській ЗОШ І-ІІ ступенів);
ІІ місце - Лизан Олександр з Кривушівського НВК;
ІІІ місце - Голик Надія (гурток БДтаЮТ при Салівській ЗОШ І-ІІІ ступенів);
16-18 років
І місце - Русова Оксана з Потоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце - Семерянін Маргарита з Потоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце - Рак Карина (гурток БДтаЮТ при Пришибській ЗОШ І-ІІІ ступенів);
Вокальне мистецтво
6-9 років
І місце Віяс Аліна з Потоківського ЦКіД;
ІІ місце - Сирбу Софіяз Омельницького НВК;
ІІІ місце - Заніздра Діана(гурток БДтаЮТ при Недогарківській ЗОШ І-ІІІ ступенів);
10-12 років
І місце - Глущенко Анна(гурток БДтаЮТ при Кривушівському НВК);
ІІ місце - Голуб Юлія (гурток БДтаЮТ при Піщанській гімназії);
ІІІ місце - Рєзнікова Анастасія (гурток БДтаЮТ при Піщанській гімназії) та Шальова Єлизавета з Рокитненської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
13-15 років
І місце - Росяночка серед колективів ( гурток БДтаЮТ при Піщанській гімназії), Віяс Ельза з Потоківського ЦКіД та Сініцин Артем з Білецьківського НВК;
ІІ місце - Якубович Руслана(гурток БДтаЮТ при Малокохнівській ЗОШ І-ІІ ступенів) та Івко Олександра з Потоківського ЦКіД;
ІІІ місце - Петелько Каріна (гурток БДтаЮТ при Гориславському НВК);
16-18 років
І місце - Рак Каріна з Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Декламаторське мистецтво
І місце - Шкоденко Ярослава з Ялинцівського НВК;
ІІ місце - Пашков Володимир з Недогарківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце - Кузьменко Єлизавета(гурток БДтаЮТ при Піщанській гімназії) та Соляник Діана з Ялинцівського НВК.
|