Понеділок, 22.10.2018
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ТЕХНІКО - ЕСТЕТИЧНИЙ » матеріали

Звіт гуртка бісероплетіння "Пролісок" при Максимівському НВК
Національно-культурне відродження України передбачає зростання ролі народознавства в навчально-виховному процесі, отже, і відтворення народних традицій, ознайомлення учнів із надбанням культури та оволодіння ними технікою народних ремесел. В Україні бісероплетіння має давню історію. Це один із давніших видів декоративно-прикладного мистецтва, заняття яким завдяки його багатогранності, грі кольорів, магічному змісту символів і орнаменту відкриває широке поле для його вивчення, аналізу, дослідження та створення сучасних національних творів. Початковий рівень передбачає навчання гуртківців користуванню схемою для бісероплетіння: діти опановують самостійну розробку схем і використання їх на практиці. Програма основного рівня передбачає поглиблене вивчення теоретичних основ і послідовне опанування вихованцями різноманітних технік бісероплетіння. Вона націлена на формування вмінь і навичок, реалізацію творчої діяльності через виконання робіт, художньо-естетичне пізнання світу, індивідуальний підхід до роботи, сприйняття прекрасного в художньому образі та народному ремеслі. Гурток бісероплетіння «Пролісок» розпочав свою роботу в квітні 2012 року. Гурток відвідують діти від 7 до 15 років. На даний час наповнюваність навчальних груп становить 15 дітей на початковому рівні (1-й рік навчання) та на основному рівні (2-й рік навчання) 15 дітей. Заняття проводилися згідно з календарним планом. У дітей, які займаються бісероплетінням, розвивається моторика, посидючість, кольоросприймання. Вихованці гуртка показали себе вмілими, здібними, охайними. Протягом навчального року діти взяли активну участь у виготовленні виробів для різноманітних виставок. Провели звіт- виставку та зустріч з майстринею Івасенко А.О. Керівник гуртка Жевнєрова Наталія Яківна
Категорія: матеріали | Додав: nina (23.06.2016)
Переглядів: 501 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz