Понеділок, 22.10.2018
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ХУДОЖНЬО - ЕСТЕТИЧНИЙ » матеріали

Звіт драматичного гуртка при Кривушівському НВК
Звіт керівника театрального гуртка за рік Оглєзнєва Ірина Іванівна 2014 – 2015 навчальний рік У Кривушівському НВК з 2014 року працює театральний гурток. Навчальна програма і план навчально – виховної роботи виконані в повному обсязі. Мета навчання і виховання досягнута. Змінювати програму не потрібно. У гуртку одна группа, в якій 17 дітей. Їхній вік від 7 до 12 років. Усі діти добре навчаються. Контингент дітей постійний. Можуть пропускати заняття з поважних причин або по хворобі. За період навчального року діти набули уявлення про специфіку жанру, виявили здібності до оволодіння теоретичними та практичними знаннями та вміннями з акторської майстерності, сценічного руху, сценічної мови, вокалу, засвоїли основні елементи гриму і роботи над костюмами. Протягом року гурток брав участь у всіх шкільних і позашкільних заходах. Була проведена виховна година для учнів початкової школи на тему: «Шкідливі продукти харчування», яка називалася «Андрійко захворів». Цікава вистава до Дня вчителя. Гурток брав участь у святкуванні 8 Березня, де були поставлені вистави «Язиката Хвеськя» і «На ярмарку». Діти взяли участь у зустрічі з учасниками АТО, співали пісню «Сонячне коло». На святі 9 Травня виступили на мітингу з віршами і піснями. Показали номери художньої самодіяльності на випускному у 9-му класі. Батьки всіляко допомагають у роботі гуртка. Діти задоволені і прагнуть надалі брати участь. Взагалі, робота пройшла вдало. Сподіваюся, що надалі діти будуть також зацікавлені працею в гуртку.
Категорія: матеріали | Додав: nina (08.06.2015)
Переглядів: 1105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz