Четвер, 28.03.2024
БДтЮТ    Кременчуцької районної ради
                       Будинок дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » Статті » ДОСЛІДНО - ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ » матеріали

Позитив

Позитив

Серед учасників ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учнів та вихованців Кременчуцького районного наукового товариства учнів «Мала академія наук», були ті, що вже представляли район, але були і новачки. Їм особливо було нелегко.  По — перше, в тім, що ІІ етап було перенесено через карантин, в зв’язку з епідемією грипу, по — друге, ще не виступали перед своїми однолітками  з області в стінах університетів.

Звичайно, кожен з них розумів, що від результатів контрольної роботи, захисту науково-дослідницької роботи залежить успіх всієї команди району. Кожен з них пам’ятав, як добросовісно разом з науковим керівником опрацьовував літературу для дослідження, обирав мету, шукав шляхи вирішення завдань.

В аудиторію, де був захист науково-дослідницьких робіт в секції «Історичне краєзнавство», і 22 її учасники з навчальних закладів області доводили актуальність обраних проблем та свій вклад  у їх розв’язок, запросили наукових керівників та методистів по роботі з обдарованими.

Юні дослідники-краєзнавці  вважали  найактуальнішою для сьогодення проблему з’ясувати внесок земляків в історію Полтавщини, тому аналізували життєвий шлях земляків: Єлизавети Милорадович, громадської діячки; шістдесятника Івана Бровка; Григорія Линника, учасника експедиції до Північного полюса;  Бориса Мартоса, засновника кооперативного руху;  В.С.Дейнеки, вченого кібернетика; Володимира Степанюка, засновника громадських об’єднань; Валентина Рибалки, науковця; героїв-ополченців із Полтави: Грицая Антона, Цедіка Антона, Коряка Дмитра. Крім того, їх цікавила генеалогія свого роду, монетні скарби ХУІІ початку ХУІІІ ст., історія свого закладу освіти, відродження імен односельців.

Слушні були зауваження членів журі про ретельний підхід до розв’язання обраної проблеми. Радили не брати занадто широких тем, намагатись самостійно збирати матеріал, аналізувати джерельні матеріали, самостійно долучатись до пошуку. Розв’язуючи проблему внеску земляків в історію Полтавщини, пропонували не тільки систематизувати відомості, а й визначати цінність особистості в суспільному значенні.

Добрі результати із написання контрольних робіт показали вихованці гуртків БДтаЮТ Кременчуцької районної ради на базі Білецьківського НВК, Піщанської гімназії : Пивонос Тетяна та Постільняк Денис (керівник Вальчук А.Р.), Назаренко Данило та Мудра Тетяна (керівник Ткаченко Ю.М.), учень Недогарківської ЗОШ Головко Олександр.

А призові місця команди науковців Кременчуцького районного наукового товариства учнів «Мала академія наук» вибороли вихованці гуртків БДтаЮТ : Постільняк Денис —перше  (відділення наук про Землю, секція: гідрологія),  Пивонос Тетяна — друге (відділення екології та аграрних наук, секція: екологія), керівник Вальчук А.Р.,  Бессараб Яна — друге (відділення філософії та суспільствознавства, секція: філософія),керівник Пилипенко В.В., Мудра Наталія — друге (відділення екології та аграрних наук, секція: ветеринарія та зоотехнія), керівник Ткаченко Ю.М., Назаренко Данило — друге (відділення хімії та біології, секція: валеологія), керівник Ткаченко Ю.М.

 Хочеться побажати юним дослідникам наполегливо збирати скарби життєвої мудрості, працювати над формуванням свого світогляду та самобутності, вчитись аналізувати та вносити свій вклад у дослідження, який буде неоціненним для суспільства.

А науковим керівникам — обирати теми, які допоможуть їх вихованцям здобути міцні знання, навички та здійснити в їх самостійному житті правильний вибір.

     

Категорія: матеріали | Додав: ЛюбовГончар (18.02.2016)
Переглядів: 595 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
КОМЕНТАРІ
Відео на 25.20 хв. нагородження "Азбуки" - переможця у своїй віковій категорії сертифікатом на 250 євро для відпочинку в Болгарії на фестивалі "Inter Kitten"

Немає слів, лише сльози на очах!

Дівчата добре попрацювали не тільки в конкурсах гри "Сокіл" ("Джура"), але взяли інтерв'ю. Це вже професійність.

Молодець, Каріно!! Відчула потребу миру!!!

Рій "Сагайдачний" - молодці!!!!
«Наш приятель сміливийвітер. Відвага – це наш заповіт.
 Ми роду козацького діти, Землі українськоїцвіт!»

Сильно сказано про сьогодення.

Поліна Вікторівна, сподіваємося , що участь у даному семінарі допоможе Вам передати набуті знання своїм вихованцям. Успіхів і натхнення!

Дуже сподобалась зустріч! Учні були в захваті.

Молодці! Так Тримати!

Дуже добре, що зберігаються українські традиції, зокрема весільні. Сучасні діти можуть долучитися до наших звичаїв.

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz